Πανελλήνια Τουρνουά και Πρωταθλήματα

Κάθε χρόνο διεξάγονται πανελλήνια τουρνουά Σκραμπλ στις πόλεις που έχουν ομίλους Σκραμπλ και μία φορά το χρόνο διοργανώνεται ένα πανελλήνιο πρωτάθλημα Σκραμπλ σε μία πόλη της Ελλάδας υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας ένωσης Σκραμπλ. Παρακάτω φαίνονται οι νικητήριες τριάδες όλων των τουρνουά και των πρωταθλημάτων. Τα αναλυτικά στοιχεία και τα στατιστικά τους βρίσκονται στην τοποθεσία:

 http://greekscrabble.gr/statistics/all_view_tourn.php

 

9Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (14-15/01/2017)

1η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΤΟ)

3η θέση:ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

 

9Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ "ΣΑΒΒΑΣ ΑΥΤΖΑΛΑΝΙΔΗΣ" (19-20/11/2016)

1η θέση:ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΙΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

 

4Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΒΕΡΟΙΑΣ (22-23/10/2016)

1η θέση:ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΛΕΝΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΕΡ)

 

8Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (18-20/06/2016)

1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΟΥΛΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΗ)

 

12Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ (06-08/05/2016)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΡΑΪΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΤΟ)

 

10Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (19-20/03/2016)

1η θέση:ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

 

8Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (23-24/01/2016)

1η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΓΚΟΛΙΟΥ ΡΟΥΛΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΘΗ)

 

2Ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΟΔΟΥ (05-06/12/2015)

1η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

 

8Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ «Σ. ΑΥΤΖΑΛΑΝΙΔΗΣ» (24-25/10/2015)

1η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

 

3Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΒΕΡΟΙΑΣ (26-27/09/2015)

1η θέση:ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

 

7Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (13-14/06/2015)

1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ)

 

11Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΑΘΗΝΑ (17-19/04/2015)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΔ)

2η θέση:ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΡΟΔ)

3η θέση:ΦΑΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΘΗ)

 

9Ο ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (07-08/03/2015)

1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΝΙΑΡΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΘΗ)    

 

1Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΡΟΔΟΥ (15-16/11/2014)

1η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση: ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΕΦΗ (ΑΘΗ)

3η θέση: ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΗΣ (ΑΘΗ)

 

10Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΒΕΡΟΙΑ (04-06/07/2014)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΜΑΞΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΒΕΡ)

2η θέση:ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΙΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)

 

6Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (10-11/05/2014)

1η θέση:ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

8Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «ΔΗΜΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ» (15-16/03/2014)

1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ)

 

7Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΘΗΝΑΣ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (18-19/01/2014)

1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)

 

2Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΒΕΡΟΙΑΣ (12-13/10/2013)

1η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)

 

9Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΜΥΝΤΑΙΟ (22/06-24/06/2013)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΡΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΙΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)

 

5Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (18-19/05/2013)

1η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

7Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (09-10/03/2013)

1η θέση:ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)

 

6Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (26-27/01/2013)

1η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΝΟΔΟΥΛΗ ΒΙΚΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΘΗ)

 

7Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (24-25/11/2012)

1η θέση:ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

1Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΕΡΟΙΑΣ (06-07/10/2012)

1η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)

 

8Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΒΑΛΑ (29/06-01/07/2012)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΤΟ)

3η θέση:ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ ΣΙΑ (ΑΘΗ)

 

6Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (10-11/03/2012)

1η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΕΡ)

3η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

 

5Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (28-29/01/2012)

1η θέση:ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

 

6Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΟΡΕΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (08-09/10/2011)

1η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

 

7Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ (24-26/06/2011)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΑΘΗ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΡΟΝΤΗΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ (ΘΕΣ)

 

5Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (19-20/03/2011)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

 

4ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (29-30/01/2011)

1η θέση:ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

 

5Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (23-24/10/2010)

1η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

6Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΑΘΗΝΑ (18-20/06/2010)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΚΑΣΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ (ΘΕΣ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΡΑΪΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΚΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ)

 

GAMESFESTIVAL (17-18/04/2010)

1η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΚΑΣΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ (ΘΕΣ)

 

4Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (06-07/03/2010)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

 

3Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (16-17/01/2010)

1η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

4Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (10-11/10/2009)

1η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ)

 

4Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2009 (04-05/07/2009)

1η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

 

5Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (01-03/05/2009)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΣΟΥΓΚΑ ΚΑΙΤΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΚΑΣ)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η θέση:ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΜΑΚΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΠΤΟ)

 

3Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (07-08/03/2009)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΑΘΗ)

 

2Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (24-25/01/2009)

1η θέση:ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

 

3Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (11-12/10/2008)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)

 

3Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (28-29/06/2008)

1η θέση:ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΟΥ ΚΙΚΗ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΘΕΣ)

 

4Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ (01-03/05/2008)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (15-16/03/2008)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)

 

1Ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΝΟΥ) (19-20/01/2008)

1η θέση:ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΝΟΔΟΥΛΗ ΒΙΚΗ (ΘΕΣ)

 

2Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (17-18/11/2007)

1η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣ)

 

2Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (22-24/06/2007)

1η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΘΗ)

3η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

 

3Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ (28-30/04/2007)

1η θέση:ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΘΕΣ)

3η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΚΑΣ)

 

1Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (03-04/03/2007)

1η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΘΕΣ)

 

1Ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (11-12/11/2006)

1η θέση:ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ)

2η θέση:ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΘΕΣ)

 

1Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (16-18/06/2006)

1η θέση:ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΤΟΠΑΛΤΣΗ ΚΑΙΤΗ (ΚΑΣ)

 

2ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ (28-30/04/2006)

1η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΓΚΙΛΙΡΗ ΥΡΩ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΟΥ ΚΙΚΗ (ΚΑΣ)

 

1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΡΑΜΠΛ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ (23-25/04/2005)

1η θέση:ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ)

2η θέση:ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)

3η θέση:ΓΚΙΛΙΡΗ ΥΡΩ (ΚΑΣ)

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Όμιλος Σκραμπλ Αθηνών-Πειραιώς

Καφέ Άλικο, Αγίου Δημητρίου 16, 10554

Ψυρρή 1ος όροφος

Τηλ: 6975884067 - 6987239119 - 6987794671

Email: omilos.scrabble.a.p@gmail.com

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Τετάρτη: 17:00 - 21:00

Σάββατο: 17:00 - 20:00

Κυριακή: 17:00 - 21:00